ZPKS.CO.UK

Zwiazek Polskich Klubow Sportowych w Wielkiej Brytanii

Founded 1953

Home Page
ZPKS Home

I want to...
Current details
Member Clubs
Diary
Newsheets
Football
Table Tennis
Volleyball

Reference
ZPKS History
Links

Google Search Engine
English Polsku

Piłka Nożna, Slough 2007

59 Mistrzostwa Polskie Piłki Nożnej w Wielkiej Brytanii – 2007

o Puchar Przechodni S.P.K. im. Gen. Wl. Andersa

Mistrzostwa Piłki Nożnej odbyly się na boiskach Polskiego Stowarzyszenia w Stoke Poges, Slough w niedziele 27 Maja. Razem 29 drużyn z 22 Klubów wzięło udział i zostały podzielone na siedem grupy eliminacyjne.

GRUPA 1

GRUPA 2

GRUPA 3

GRUPA 4

Ambasada

Gryf I

Inko Team

Piatka Bronka

Vistula I

Green Boys

Ósemka I

Varsovia II

Polonia Bradford

Żubry III

Goplo Halifax

AtletikaYMCA

Orly Zibiego

Warta II

Polania

Żubry I

 

 

GRUPA 5

GRUPA 6

GRUPA 7+8

 

JS Construction

Korona Redbridge

Osemka II

 
Domax Warta I Vasovia I  
Scyzoryki Zubry II Gryf II  
Wisla Rhinos Dar Puszczy Osemka II  
    Kancelaria Kasa  

WYNIKI W GRUPACH

GRUPA 1

 

GRUPA 2

 

Orly Zibiego

1 : 5

Ambasada

Green Boys

2 : 2

Warta II

Vistula I

4 : 0

Polonia Bradford

Zubry III

0 : 2

Gryf I

Orly Zibiego

0 : 3

Vistula I

Green Boys

2 : 1

Zubry III

Ambasada

3 : 0

Polonia Bradford

Warta II

0 : 3

Gryf I

Ambasada

0 : 3

Vistula I

Warta II

4 : 0

Zubry III

Orly Zibiego

5 : 0

Polonia Bradford

Green Boys

1 : 2

Gryf I


GRUPA 3

 

GRUPA 4

 

Polania

0 : 3

Inko Team

Piatka Bronka

1 : 3

Varsovia II

Goplo Halifax

0 : 5

Osemka I

Zubry I

1 : 0

Atletika YMCA

Polania

4 : 0

Goplo Halifax

Piatka Bronka

5 : 0

Zubry I

Inko Team

6 : 1

Osemka I

Varsovia II

4 : 0

Atletika YMCA

Inko Team

5 : 1

Goplo Halifax

Varsovia II

2 : 0

Zubry I

Polania

4 : 2

Osemka I

Piatka Bronka

4 : 3

Atletika YMCA


GRUPA 5

 

GRUPA 6

 

JS Construction

2 : 2

Domax

Korona Redbridge

0 : 3

Dar Puszczy

Wisla Rhinos

0 : 2

Scyzoryki

Warta I

0 : 5

Zubry II

JS Construction

2 : 2

Wisla Rhinos

Korona Redbridge

3 : 0

Warta I

Domax

1 : 1

Scyzoryki

Dar Puszczy

2 : 1

Zubry II

Domax

3 : 0

Wisla Rhinos

Dar Puszczy

4 : 0

Warta I

JS Construction

0 : 1

Scyzoryki

Korona Redbridge

0 : 2

Zubry II

ROZGRYWKI  FINAŁOWE

PUCHAR POCIESZENIA

PUCHAR GENERAŁA ANDERSA

Orly Zibiego

1 : 2

Zubry III

Vistula 1

4 : 1

Warta II

Osemka I

3 : 0

Atletika YMCA

Inko Team

5 : 0

Piatka Bonka

Polonia Bradford

1 : 3

Green Boys

Gryf I

2 : 1

Ambasada

Goplo Halifax

0 : 2

Zubry I

Varsovia II

1 : 0

Polania

Wisla Rhinos

0 : 3

Warta I *

Scyzoryki

4 : 2

Vistula II

Kancelaria Kasa

0 : 1

Domax

Dar Puszczy

0 : 2

Gryf II

Varsovia I

3 : 0

Zubry II

Ćwierćfinały

 Ćwierćfinały

JS Construction

0 : 3

Korona Redbridge*

Vistula 1

1 : 3

Inko Team

Warta I

4 : 0

Osemka II

Scyzoryki

2 : 0

Domax

Green Boys

5 : 1

Zubry I

Gryf II

2-0:0-3

Varsovia I

Osemka II

5 : 1

Zubry III

Gryf I

10-1:1-9

Varsovia II

Półfinały

Półfinały

Korona Redbridge

3 : 2

Warta I

Varsovia I

2-1:1-3

Scyzoryki

Osemka II

4-2:2-2

Green Boys

Inko Team

2 : 0

Gryf I

 FINAŁ POCIESZENIA

 FINAŁ ANDERSA

Osemka II

1-3:3-0

Korona Redbridge

Inko Team

2-1:1-3

Scyzoryki

* oznacza mecz oddany walk-overem.

Wisła Rhinos z York oraz JS Construction z Londynu wycofaly sie z dalszego udzialu w rozgrywkach.Wyniki w nawiasach oznaczaja wyniki po koncu normalnego czas - nastepne cyfry to rzuty karne

v0.1 May 2007. Feedback and suggestions for improvements for all pages are most welcome.

Send comments to ZPKS