ZPKS.CO.UK

Zwiazek Polskich Klubow Sportowych w Wielkiej Brytanii

Founded 1953

Home Page
ZPKS Home

I want to...
Current details
Member Clubs
Diary
Newsheets
Football
Table Tennis
Volleyball

Reference
ZPKS History
Links

Google Search Engine
English Polsku

Piłka Nożna, Slough 2006

57 Mistrzostwa Polskie Piłki Nożnej w Wielkiej Brytanii – 2006

o Puchar Przechodni S.P.K. im. Gen. Wl. Andersa

Mistrzostwa Piłki Nożnej odbyly się na boiskach Polskiego Stowarzyszenia w Stoke Poges, Slough w niedziele 28 Maja. Razem 29 drużyn z 21 Klubów wzięło udział i zostały podzielone na siedem grupy eliminacyjne.

GRUPA 1

GRUPA 2

GRUPA 3

GRUPA 4

Varsovia

Polania

Polania Team

Polonia Slough

Vistula II

Tęcza

Grfy II

Orły Zibiego

Chrobry

Żubry II

Sokół A

AtletikaYMCA

Warta 1

Mirgów

Ósemka II

Żubry III

 

 

GRUPA 5+6

GRUPA 7

GRUPA 8

Błyskawica

 

Grfy I

Ambasada

Warta II   Ósemka I Scyzoryki
Żubry I   Dar Puszczy Polonia Bradford
Vistula 1   Pogoń J.S
Sokół B      

TABELE w GRUPACH ELIMINACYJNYCH

GRUPA 1

W

R

P

Pty

za

prz

GRUPA 2

W

R

P

Pty

za

prz

Vistula II

7

5

1

Zubry II

7

8

1

Varsovia

7

4

1

Polania

7

5

0

Warta I

1

2

4

Mirgow

3

3

9

Chrobry

0

0

5

Tecza

0

0

6

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA 3

W

R

P

Pty

za

prz

GRUPA 4

W

R

P

Pty

za

prz

Polonia Team

7

7

1

Polonia Slough

     

9

13

0

Sokol A

5

3

2

Atletika YMCA

     

6

3

6

Gryf II

4

3

4

Zubry III

     

3

2

5

Osemka II

0

1

7

Orly Zibiego

     

0

0

7

                           
GRUPA 5+6

W

R

P

Pty

za

prz

             

Błyskawica

     

12

6

1

             

Vistula I

     

7

9

3

             
Sokol B      

7

5

3

             

Zubry I

     

3

3

7

             

Warta II

     

0

2

11

             

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA 7

W

R

P

Pty

za

prz

GRUPA 8

W

R

P

Pty

za

prz

Gryf I

     

9

5

1

Ambasada

     

7

12

1

Osemka i

     

6

3

3

Scyzoryki

     

7

9

2

Pogon

     

3

6

5

J.S.

     

3

3

11

Dar Puszczy

     

0

0

5

Polonia Bradford

     

0

0

10

ROZGRYWKI  FINAŁOWE

PUCHAR POCIESZENIA

PUCHAR GENERAŁA ANDERSA

Rozgryfki

 

Polonia Bradford

   

Vistula II

4 : 1

Polania

Warta II

   

Zubry II

3-1:1-2

Varsovia

Pogon

   

Polonia Team

1-0:0-2

Atletika YMCA

Zubry I

   

Polonia Slough

3 : 0

Sokol A

Warta I

2 : 1

Tecza

Blyskawica

Mirgow

1 : 2

Chrobry

Gryf I

2-0:0-3

Sokol B

Gryf II

3-0:0-2

Orly Zibiego

Ambasada

1-0:0-2

Osemka I

Zubry III

4 : 2

Osemka II

Scyzoryki

2 : 0

Vistula I

Ćwierćfinały

 Ćwierćfinały

Warta I

1 : 4

Chrobry

Blyskawica

2 : 0

Sokol B

Gryf II

3-0:0-2

Zubry III

Osemka I

0 : 1

Scyzoryki

Zubry I

2-0:0-3

Pogon

Atletika YMCA

0 : 2

Polonia Slough

Warta II

0 : 2

Polonia Bradford

Vistula II

3 : 1

Zubry II

Półfinały

Półfinały

Chrobry

0 : 3

Pogon

Vistula II

0 : 4

Polonia Slough

Gryf II

3-0:0-1

Polonia Bradford

Blyskawica

1 : 3

Scyzoryki

 3/4 Andersa

     

Vistula II

0 : 1

Blyskawica

 FINAŁ POCIESZENIA

 FINAŁ ANDERSA

Pogon

0 : 3

Gryf II

Polonia Slough

1 : 0

Scyzoryki

 

v0.1 Feb 2004. Feedback and suggestions for improvements for all pages are most welcome.

Send comments to ZPKS