ZPKS.CO.UK

Zwiazek Polskich Klubow Sportowych w Wielkiej Brytanii

Founded 1953

Home Page
ZPKS Home

I want to...
Current details
Member Clubs
Diary
Newsheets
Football
Table Tennis
Volleyball

Reference
ZPKS History
Links

Google Search Engine
English Polsku

Piłka Nożna, Slough 2004

55 Mistrzostwa Polskie Piłki Nożnej w Wielkiej Brytanii – 2004

o Puchar Przechodni S.P.K. im. Gen. Wl. Andersa

Mistrzostwa Piłki Nożnej odbyly się na boiskach Polskiego Stowarzyszenia w Stoke Poges, Slough w niedziele 30 Maja. Razem 26 drużyn z 14 Klubów wzięło udział i zostały podzielone na cztery grupy eliminacyjne.

GRUPA 1

GRUPA 2

GRUPA 3

GRUPA 4

Błyskawica II

Ambasada

Błyskawica III

Błyskawica I

Iskra

Gryf II

Gryf I

Leeds III

Mansfield III

Leeds I

Leeds II

Mansfield IV

Polonia Sl

Mansfield I

Mansfield II

Sokol II

Sokol I

Osemka I

Osemka II

Varsovia II

Varsovia I

Vistula II

Pogon

Vistula I

 

 

Polania

Warta

WYNIKI w GRUPACH

GRUPA 1

 

GRUPA 2

 

Varsovia I

3 : 1

Błyskawica II

Mansfield I

1 : 0

Ambasada

Polonia Sl

3 : 0

Iskra

Gryf II

1 : 0

Leeds I

Mansfield III

0 : 3

Sokol I

Vistula II

1 : 2

Osemka I

Varsovia I

1 : 0

Polonia Sl

Mansfield I

0 : 0

Gryf II

Błyskawica II

2 : 1

Mansfield III

Ambasada

5 : 1

Vistula II

Sokol I

1 : 0

Iskra

Osemka I

3 : 3

Leeds I

Varsovia I

4 : 0

Mansfield III

Mansfield I

7 : 0

Vistula II

Polonia Sl

6 : 0

Sokol I

Gryf II

1 : 1

Osemka I

Błyskawica II

3 : 1

Iskra

Ambasada

6 : 0

Leeds I

Varsovia I

4 : 1

Sokol I

Mansfield I

2 : 1

Osemka I

Mansfield III

1 : 0

Iskra

Vistula II

- : -

Leeds I       *

Błyskawica II

2 : 2

Polonia Slough

Ambasada

2 : 0

Gryf II

Varsovia I

3 : 0

Iskra

Mansfield I

2 : 1

Leeds I

Błyskawica II

1 : 1

Sokol I

Ambasada

2 : 0

Osemka I

Polonia Sl

1 : 0

Mansfield III

Gryf II

3 : 0

Vistula II

*    Vistula II nie stawiła się na boisku – KOZ przyznał mecz w/o dla Leeds I

GRUPA 3

 

 

GRUPA 4

 

 

Gryf I

3 : 1

Mansfield II

Błyskawica I

0 : 0

Varsovia II

Pogon

1 : 0

Osemka II

Leeds III

1 : 0

Sokol II

Leeds II

1 : 1

Polania

Mansfield IV

0 : 2

Vistula I

Gryf I

0 : 0

Błyskawica III

Błyskawica I

2 : 1

Warta

Pogon

2 : 3

Mansfield II

Leeds III

0 : 3

Varsovia II

Osemka II

0 : 4

Polania

Sokol II

1 : 2

Vistula I

Leeds II

2 : 1

Błyskawica III

Mansfield IV

0 : 1

Warta

Gryf I

3 : 1

Pogon

Błyskawica I

1 : 0

Leeds III

Mansfield II

2 : 0

Osemka II

Varsovia II

1 : 0

Sokol II

Błyskawica III

0 : 3

Polania

Warta

0 : 2

Vistula I

Leeds II

2 : 0

Pogon

Mansfield IV

2 : 1

Leeds III

Gryf I

5 : 0

Osemka II

Błyskawica I

2 : 0

Sokol II

Mansfield II

1 : 2

Błyskawica III

Varsovia II

4 : 2

Warta

Polania

3 : 1

Pogon

Vistula I

1 : 0

Leeds III

Gryf I

0 : 1

Leeds II

Błyskawica I

3 : 0

Mansfield IV

Błyskawica III

5 : 0

Osemka II

Warta

0 : 5

Sokol II

Mansfield II

0 : 2

Polania

Varsovia II

0 : 0

Vistula I

Leeds II

1 : 0

Osemka II

Mansfield IV

0 : 1

Sokol II

Błyskawica III

5 : 0

Pogon

Warta

1 : 8

Leeds III

Gryf I

1 : 0

Polania

Błyskawica I

1 : 1

Vistula I

Mansfield II

0 : 1

Leeds II

Varsovia II

2 : 0

Mansfield IV

TABELE w GRUPACH ELIMINACYJNYCH

GRUPA 1

W

R

P

Pty

za

prz

GRUPA 2

W

R

P

Pty

za

prz

Varsovia I

5

0

0

15

15

2

Mansfield I

4

1

0

13

12

2

Polonia Sl

3

1

1

10

12

3

Ambasada

4

0

1

12

15

2

Błyskawica II

2

2

1

8

9

8

Gryf II

2

2

1

8

5

3

Sokol I

2

1

2

7

6

11

Osemka I

1

2

2

5

7

9

Mansfield III

1

0

4

3

2

10

Leeds I         *

1

1

3

3

4

12

Iskra

0

0

5

0

1

11

Vistula II     *

0

0

5

0

2

17

 

 

 

 

 

 

 

 * Mecz w/o dla Leeds I (Vistula II wycof.)

GRUPA 3

W

R

P

Pty

za

prz

GRUPA 4

W

R

P

Pty

za

prz

Leeds II

5

1

0

16

15

2

Varsovia II

4

2

0

14

10

2

Polania

4

1

1

13

13

3

Błyskawica I

4

2

0

14

9

2

Gryf I

4

1

1

13

12

3

Vistula I

4

2

0

14

8

2

Błyskawica III

3

1

2

10

13

6

Leeds III

2

0

4

6

10

8

Mansfield II

1

0

4

6

7

10

Sokol II

2

0

4

6

7

6

Pogon

1

0

5

3

5

16

Mansfield IV

1

0

5

3

2

10

Osemka II

0

0

6

0

0

18

Warta

1

0

5

3

5

21

ROZGRYWKI  FINAŁOWE

PUCHAR POCIESZENIA

PUCHAR GENERAŁA ANDERSA

Ćwierćfinały

 Ćwierćfinały

Błyskawica II

2 : 1

Osemka I

Varsovia I

6 : 0

Ambasada

Sokol I

3-0:0-4

Gryf II

Mansfield I

0 : 2

Polonia Slough

Gryf I

3 : 0

Sokol II

Leeds II

0 : 2

Błyskawica I

Vistula I

4 : 0

Błyskawica III

Varsovia II

4-1:1-3

Polania

Półfinały

Półfinały

Błyskawica II

1 : 4

Gryf II

Varsovia I

4-0:0-3

Polonia Slough

Gryf I

1-2:2-2

Vistula I

Błyskawica I

2 : 0

Varsovia II

 FINAŁ POCIESZENIA

 FINAŁ ANDERSA

Gryf II

3-1:1-2

Vistula I

Varsovia I

2 : 1

Błyskawica I

K.S. Varsovia I (Południowy Londyn) zdobył pierwsze miejsce i obronił tytuł mistrza Polskiej Piłki Nożnej w Wielkiej Brytanii, otrzymując Puchar Przechodni S.P.K. Im. Gen. Władysława Andersa.

K.S. Błyskawica I (Swindon) zajął drugie miejsce i otrzymał Puchar Przechodni Im. Gen. Kazimierza Glabisza.

Finał pocieszenia wygrał K.S. Gryf (Slough) pokonując nowy klub Vistula I ze Wschodniego Londynu.

Zwycięzkie drużyny otrzymały puchary na stałe i medale pamiątkowe ufundowane przez Z.P.K.S. Sędziowie turnieju otrzymali pamiątkowe trofea.

Po zakończeniu finałów Prezes ZPKS podziękował wszystkim za udział, a Prezesowi Stowarzyszenia Polskiego w Slough Panu Edwardowi Jasnikowskiemu za udostępnienie boisk oraz za zorganizowanie zaplecza, łacznie z pysznym BBQ które przygotowały Panie ze Stowarzyszenia. Kończąc, Prezes rownież podziekował sędziom którym wręczył pamiątkowe trofea.

v0.1 Feb 2004. Feedback and suggestions for improvements for all pages are most welcome.

Send comments to ZPKS